Hakkımızda

Mobil Chat Sohbet

mobil chat

Hakkımızda Gerekenler

Sitemiz 2010 yılından bugüne kadar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Geçmiş yıllarda da bildiğiniz üzere Mirc ve irc olarak hizmet vermekteydik. Günümüz teknolojisini ele alarak yapmış olduğumuz çalışmalar sonrası vermiş olduğumuz bu hizmeti geliştirmiş bulunuyoruz. Bu sayede sitemiz üzerinden artık Mobil olarak da hizmet alabileceksiniz.
Kullanıcıların istek ve önerilerini itina ile inceyerek ele alan yönetim kurulumuz bu istekler doğrultusun da kullanıcılarına arayüz geliştirilmesi sonrası Mobil Sohbet hizmeti sunma kararı almıştır. Geliştirilmesine devam edilen arayüzümüz için bizlere online olarak Sohbet Odaları içerisinden öneriler de bulunarak daha iyi hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Teknoloji çağının gereksinimlerini ele almış ve Tüm Türkiye genelinde Global bir sunucu haline gelmiş olan sitemizde Binlerce insan arasında kendinize uygun ideal arkadaşı bulmanızı amaçlayan ve geliştirilen bir alt yapı sistemi ile hizmet veren tek kurumsal Sohbet sitesi.

Misyonumuz

Günümüz de birçok Teknoloji unsuru ile mobil sistemler yer almaktadır. Bizler Burada sadece Sohbet ortamı ile değil insanların farklı amaçları da olabileceğini misyon haline getirmekteyiz. Her geçen gün gelişen ve insanlık için daha iyiye giden bu teknoloji harikası olan Chat sistemini Sizlere her zaman daha iyi şartlarda sunmaktır.

Copyright 2018 Mobil Sohbet. Hakkımızda Gizlilik